אלחנן גלזר

אלחנן גלזר

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכלכלה וכספים-ט"ז-שונות-71-72-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 24/02/2009

    לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים וזכויות הילד לנושא העוני וקצבת ילדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לשרותי דת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת - הוועדה לביקורת המדינה וועדת המדע בנושא פרוייקט המרכב"ה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-27/02/2007 עד 24/02/2009

    לעניין הקמת בית חולים באשדוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/05/2006 עד 24/02/2009

    למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/06/2008 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/12/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדו"ח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - שירותי בריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2006 עד 24/02/2009

    משותפת-חינוך וכספים-פרק י"ב ס' 70,69 מחוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/04/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-כלכלה - סיוע לעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/11/2007 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/06/2008 עד 22/07/2008

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/04/2006 עד 28/05/2008

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 20/05/2008

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 20/05/2008

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 20/05/2008

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 20/05/2008

    למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 20/05/2008

    בנושא בעיה בתשלומי פנסיה בגופים שונים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-27/10/2008 עד 24/02/2009

    הדרך הטובה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-27/10/2008 עד 24/02/2009

    הדרך הטובה

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-02/06/2008 עד 27/10/2008

    צדק לזקן

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 02/06/2008

    גיל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים