רוברט אילטוב

רוברט אילטוב

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/02/2014

    הליכוד - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015 עד 30/04/2019

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-17 מ-06/03/2007 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

קוד המקור של הנתונים