יצחק אהרונוביץ

יצחק אהרונוביץ

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-21/03/2007 עד 18/01/2008

    שר

קוד המקור של הנתונים