יהודה לנקרי

יהודה לנקרי

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    האתיקה

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    גשר

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים