יורם מרציאנו

יורם מרציאנו

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכלכלה וכספים-ט"ז-שונות-71-72-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה וחינוך לעניין חוק הרשות השנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/06/2006 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכספים ופנים-פרק י"ג-דתות-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 24/02/2009

    למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/12/2006 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/07/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה לבדיקת הטענות על מדיניות של החמרה כלפי גברים בטיפול בתלונות של נשים על אלימות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/07/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה לבדיקת הטענות על מדיניות של החמרה כלפי גברים בטיפול בתלונות של נשים על אלימות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/11/2007 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה ומדע להצ"ח - הגבלת הפצת פרסומות ברשתות תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/02/2007 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/04/2008 עד 24/02/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/12/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדוח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - חומרים מסוכנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/12/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדוח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - חומרים מסוכנים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא אתר הרשב"י במירון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 07/02/2007

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/11/2006 עד 25/12/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/10/2006 עד 22/11/2006

    משותפת כלכלה ומדע להצ"ח - הגבלת הפצת פרסומות ברשתות תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 15/11/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-09/12/2012 עד 05/02/2013

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-06/11/2006 עד 01/07/2007

    עבודה

    יו"ר סיעה

קוד המקור של הנתונים