שרה מרום שלו

שרה מרום שלו

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-27/10/2008 עד 24/02/2009

    גיל

  • הכנסת ה-17 מ-02/06/2008 עד 27/10/2008

    צדק לזקן

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 02/06/2008

    גיל

קוד המקור של הנתונים