אלכס מילר

אלכס מילר

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-06/08/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

קוד המקור של הנתונים