יעקב כהן

יעקב כהן

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 31/07/2008

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 31/07/2008

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2007 עד 31/07/2008

    ועדת משנה לנושא תפיסת המיגון בהערכות לרעידות אדמה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/02/2007 עד 31/07/2008

    משותפת מדע-פנים לנושא היערכות לרעידת אדמה בישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/07/2006 עד 31/07/2008

    לבחינת בעיות העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 31/07/2008

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 31/07/2008

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים