ישראל חסון

ישראל חסון

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/12/2014

    קדימה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

קוד המקור של הנתונים