נאדיה חילו

נאדיה חילו

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-07/06/2006 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/06/2006 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה ליישום חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-10/07/2006 עד 24/02/2009

    לבחינת בעיות העובדים הזרים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים ועבודה לדיון בהצ"ח הגנה על עובדים בשעת חירום

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/12/2007 עד 24/02/2009

    ו. משנה לעניין הצעת חוק ביטוח בריאות ממלכתי (תיקון מס' 41) (בריאות הנפש), התשס"ח

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/02/2007 עד 24/02/2009

    משותפת מדע-פנים לנושא היערכות לרעידת אדמה בישראל

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/11/2007 עד 24/02/2009

    משותפת עבודה-מדע לדיון בהצ"ח ניסויים רפואיים בבני אדם

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-04/03/2008 עד 24/02/2009

    משותפת פנים ועבודה בנושא העליה בתחלואת הסרטן

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 24/02/2009

    ו.משותפת כספים ועבודה - הגנה על עובדים בשעת חירום

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/10/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה לענין הצעות חוק השתלת אברים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-08/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא תנאיו של חכ"ל סעדיה מרציאנו

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/02/2007 עד 24/02/2009

    הפנים והגנת הסביבה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/06/2007 עד 24/02/2009

    ו. משנה למעקב אחר הצ"ח הביטוח הלאומי תיקון - ביטוח אבטלה של עובד עצמאי פ/357 פ/495 פ/1774

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לענין הצ"ח העיריות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-עבודה לדיון בפרק י"ט נושא עובדים זרים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/10/2007 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 16/07/2008

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 16/07/2008

    ו. משנה לבדיקת הטענות על מדיניות של החמרה כלפי גברים בטיפול בתלונות של נשים על אלימות

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים