אביגדור יצחקי

אביגדור יצחקי

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 09/02/2008

    קדימה

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-02/01/2008 עד 09/02/2008

    ועדה משותפת - כנסת וחוקה להצ"ח סדרי השלטון והמשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/10/2007 עד 09/02/2008

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 09/02/2008

    משותפת - כנסת וכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/05/2006 עד 30/10/2007

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/05/2006 עד 29/10/2007

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 09/02/2008

    הכנסת

    חבר ועדה

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 02/05/2007

    קדימה

קוד המקור של הנתונים