יואל חסון

יואל חסון

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    המחנה הציוני

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בהצ"ח שעות עבודה ומנוחה (תיקון - סמכות יושב-ראש הכנסת לעניין עובדי הכנסת), התשע"ח-2018 (פ/5546)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/11/2017

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא: אבטחת מאגרי מידע ממשלתיים ואופן השימוש בהם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015 עד 12/12/2017

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015 עד 04/08/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/07/2015 עד 23/10/2017

    ועדת המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעות חוק בנושא הסרת תוכן שפרסומו מהווה עבירה מרשת האינטרנט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת המדע והטכנולוגיה ולוועדת החוקה, חוק ומשפט, לפי חוק פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על תנאי (תיקוני חקיקה), התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/03/2015

    ועדת המשנה לדיון בהמלצות לשינויים בתנאי חברי הכנסת והיועצים הפרלמנטריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/07/2012 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת לכלכלה ולכספים לעניין מאגר מידע למחירי מוצרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/03/2012 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וקידום מעמד האישה לחוק זכויות הדייר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/08/2011 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/08/2011 עד 03/12/2012

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/10/2009 עד 05/02/2013

    מעקב ביצוע המלצות הביניים של ועדת החקירה הממלכתית בנושא: טיפולן של הרשויות המוסמכות במפוני גוש קטיף וצפון השומרון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/05/2009 עד 05/02/2013

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 03/08/2011

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 06/04/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למניעת סגירתו של מפעל פניציה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-29/12/2008 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה-חוקה לחוק שירות נתוני אשראי, התשס"ב-2002

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-14/07/2008 עד 15/07/2008

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/01/2008 עד 24/02/2009

    משותפת מדע - חינוך לבחינת יישום חוק צער בעלי חיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/10/2007 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/08/2007 עד 30/07/2008

    ועדת משנה לקידום התחרות בענף הסלולר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-08/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא תנאיו של חכ"ל סעדיה מרציאנו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה וחינוך לעניין חוק הרשות השנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 30/10/2007

    למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 30/07/2008

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-14/07/2008 עד 24/02/2009

    קדימה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 27/07/2011

    לענייני ביקורת המדינה

קוד המקור של הנתונים