עמירה דותן

עמירה דותן

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 24/02/2009

    האתיקה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-14/06/2006 עד 24/02/2009

    לנושא דו"ח מבקר המדינה על ההתנתקות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/06/2006 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-14/06/2006 עד 24/02/2009

    לנושא דו"ח מבקר המדינה על ההתנתקות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/05/2007 עד 24/02/2009

    משותפת חו"ב וחוקה לעניין ההכרזה על מצב חירום

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האזנות הסתר

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/12/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדו"ח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - שירותי בריאות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/12/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדו"ח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - שירותי בריאות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-10/07/2006 עד 30/10/2007

    לבחינת בעיות העובדים הזרים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 07/05/2007

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים