זאב אלקין

זאב אלקין

סיעות

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021

    הליכוד

  • הכנסת ה-24 מ-06/04/2021 עד 15/06/2021

    תקווה חדשה

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 27/12/2020

    הליכוד

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    הליכוד

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד - תנועה לאומית ליברלית

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-24 מ-13/06/2021

    שר

  • הכנסת ה-24 מ-13/06/2021 עד 15/06/2021

    שר

  • הכנסת ה-24 מ-13/06/2021 עד 15/06/2021

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-17/05/2020 עד 27/12/2020

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-17/05/2020 עד 27/12/2020

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020 עד 17/05/2020

    שר

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    שר

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-01/08/2016 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2016 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 30/05/2016

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-12/11/2013 עד 12/05/2014

    סגן שר

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 11/11/2013

    סגן שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015 עד 30/04/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

קוד המקור של הנתונים