אסתרינה טרטמן

אסתרינה טרטמן

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-16 מ-08/02/2006 עד 17/04/2006

    ישראל ביתנו

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 06/03/2007

    ישראל ביתנו

קוד המקור של הנתונים