ראלב מג`אדלה

ראלב מג`אדלה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-14/02/2014 עד 31/03/2015

    העבודה

  • הכנסת ה-18 מ-13/04/2010 עד 05/02/2013

    העבודה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

  • הכנסת ה-16 מ-29/06/2004 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-24/07/2012 עד 05/02/2013

    משותפת חוקה וכספים על פי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-25/07/2011 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/03/2011 עד 05/02/2013

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/02/2011 עד 28/03/2011

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-12/01/2011 עד 12/01/2011

    ועדת המשנה לדיור במגזר הערבי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-14/06/2010 עד 05/02/2013

    משותפת כספים וחוקה לדיון בהצ"ח התייעלות כלכלית ותקציב המדינה לשנים 2009 - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-08/06/2010 עד 23/02/2011

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-12/05/2010 עד 23/02/2011

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-10/07/2006 עד 20/03/2007

    לבחינת בעיות העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 29/01/2007

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 29/01/2007

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 13/02/2007

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-29/06/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה ומדע לדיון בהצ"ל - בחירת מין הילוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים ופנים לדיון בפרק ה' - רשויות מקומיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/01/2005 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-31/08/2004 עד 20/06/2005

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/08/2004 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-21/03/2007 עד 24/02/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-29/01/2007 עד 21/03/2007

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-12/01/2011 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לדיור במגזר הערבי

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת פנים וכספים - אלימות אזרחים כלפי ראשי רשויות

  • הכנסת ה-16 מ-08/02/2005 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

קוד המקור של הנתונים