אריה אלדד

אריה אלדד

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    איחוד לאומי

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי - מפד"ל

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 17/04/2006

    האיחוד הלאומי - מולדת - תקומה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/02/2006

    איחוד לאומי

קוד המקור של הנתונים