יעקב מרגי

יעקב מרגי

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ש"ס

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ש"ס

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ש"ס

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ש"ס

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-02/07/2018

    ועדה משותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצ"ח הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון-שינוי חזקת הגיל הרך), התשע"ח-2018 (פ/5303/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/06/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת החוץ והביטחון לפי חוק השירות הלאומי-אזרחי, התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת החינוך, התרבות והספורט לפי חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/10/2015 עד 16/11/2016

    ועדת המשנה לעניין הרפורמה בבריאות הנפש

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015 עד 27/01/2016

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-23/06/2015 עד 27/01/2016

    ועדת המשנה לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/06/2015

    ועדת המשנה לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בין-לאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 27/01/2016

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/05/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 3 והוראת שעה לכנסת ה-20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לחינוך בלתי פורמלי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/05/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (מעמד האישה-עבודה) לדיון בהצ"ח למניעת הטרדה מינית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/05/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת עבודה-מעמד האישה לדיון בהצעות חוק הביטוח הלאומי (חישוב דמי לידה למבוטחת עצמאית)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין תוכנית "מעגלי תעסוקה" של משרד הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-06/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין: הפנסיה בקיבוץ המתחדש

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-01/05/2008 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/10/2007 עד 24/02/2009

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים וזכויות הילד לנושא העוני וקצבת ילדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 19/05/2008

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת - כנסת וכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    לעניין מיגון יישובי עוטף עזה;מיגון מוסדות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 17/05/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לענין הצ"ח העיריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא ועידת התביעות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-29/06/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה ומדע לדיון בהצ"ל - בחירת מין הילוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/06/2003 עד 17/04/2006

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 09/06/2003

    לאינטרנט וטכנולוגיית המידע

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ש"ס

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-02/07/2018

    ועדה משותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצ"ח הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון-שינוי חזקת הגיל הרך), התשע"ח-2018 (פ/5303/20)

  • הכנסת ה-20 מ-28/06/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת החינוך, התרבות והספורט

  • הכנסת ה-17 מ-08/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא תנאיו של חכ"ל סעדיה מרציאנו

קוד המקור של הנתונים