דוד ליבאי

דוד ליבאי

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 15/10/1996

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 15/10/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-19/06/1995 עד 18/07/1995

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 22/11/1995

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    לענייני ביקורת המדינה

קוד המקור של הנתונים