רשף חן

רשף חן

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2006 עד 17/04/2006

    הסיעה החילונית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 26/01/2006

    שינוי - התנועה החילונית

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 17/04/2006

    שינוי - התנועה החילונית

קוד המקור של הנתונים