מלי פולישוק-בלוך

מלי פולישוק-בלוך

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לנושא ביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין הטרמינל החדש בנתב"ג

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ענין חישוב תמלוגים לבעלי זכויות יוצרים ומבצעים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ענין סעיפים בתקנות הגז

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין סיום המו"מ בין הממשלה והעובדים להקמת מעצ

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין סיום המו"מ עם העובדים להקמת מע"צ החדשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ענין חישוב תמלוגים לבעלי זכויות יוצרים ומבצעים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 17/04/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת כספים וחינוך לדיון בפרק י"ג - שונות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    משותפת של חינוך וכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/07/2005 עד 17/04/2006

    לנושא ביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת של כספים וחינוך - הכוונה להפריט את המתנ"סים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/07/2005 עד 17/04/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 16/05/2005

    החינוך התרבות והספורט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 29/12/2004

    הכלכלה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 29/12/2004

    מאבק בתאונות הדרכים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/06/2003 עד 02/08/2004

    המדע והטכנולוגיה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-21/07/2004 עד 02/08/2004

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/06/2003 עד 28/07/2004

    המדע והטכנולוגיה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 09/06/2003

    לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 09/06/2003

    לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 05/05/2003

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2006 עד 17/04/2006

    הסיעה החילונית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 26/01/2006

    שינוי

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים