אילן שלגי

אילן שלגי

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2006 עד 17/04/2006

    הסיעה החילונית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 26/01/2006

    שינוי

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 12/07/2005

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/05/2003 עד 02/08/2004

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 19/07/2004

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 19/07/2004

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-29/11/2004 עד 04/12/2004

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-19/10/2004 עד 29/11/2004

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-16 מ-19/07/2004 עד 29/11/2004

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 19/07/2004

    החינוך התרבות והספורט

קוד המקור של הנתונים