דני יתום

דני יתום

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 02/07/2008

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 13/12/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה לנושא השאילתות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/09/2004 עד 17/04/2006

    למודיעין ולשירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/03/2003 עד 17/04/2006

    לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/06/2003 עד 17/04/2006

    לנושא אבטחת ח"כים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/09/2004 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-03/12/2003 עד 17/04/2006

    לנושא הופעת נושאי משרה ציבורית בפני ועדות הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/10/2004 עד 17/04/2006

    לכ"א בצה"ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/10/2004 עד 17/04/2006

    לכ"א בצה"ל

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הכרזה על שעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים ופנים לדיון בפרק ה' - רשויות מקומיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - כספים וכלכלה לדיון בפרק ט' - תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת כספים וחינוך לדיון בפרק י"ג - שונות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/03/2005 עד 17/04/2006

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    משותפת של חינוך וכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת בנושא הארכת חיים (עבודה - חוקה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/06/2005 עד 17/04/2006

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/11/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת של כספים וחינוך - הכוונה להפריט את המתנ"סים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 01/02/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 04/08/2004

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/03/2003 עד 09/12/2003

    לתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-23/03/2003 עד 01/12/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 30/11/2003

    למודיעין ולשירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-03/06/2003 עד 04/11/2003

    הכנסת

    מ"מ חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 02/07/2008

    עבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים