יצחק הרצוג

יצחק הרצוג

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 31/07/2018

    המחנה הציוני

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    מפלגת העבודה הישראלית

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    מפלגת העבודה הישראלית

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה - מימד

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה - מימד - עם אחד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    עבודה - מימד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 19/01/2011

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-21/03/2007 עד 24/02/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 21/03/2007

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-10/01/2005 עד 23/11/2005

    שר

קוד המקור של הנתונים