מקסים לוי

מקסים לוי

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 05/06/2002

    גשר

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 07/03/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    גשר

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2000 עד 15/05/2001

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2000 עד 26/07/2000

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-10/11/1999 עד 11/07/2000

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 11/06/2002

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 11/06/2002

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 11/06/2002

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 10/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 02/11/1998

    הכנסת

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-08/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

קוד המקור של הנתונים