עמרם מצנע

עמרם מצנע

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    התנועה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 18/11/2005

    העבודה-מימד-עם אחד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-08/12/2014 עד 31/03/2015

    משותפת כלכלה חינוך לחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-27/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (חינוך - עליה) לדיון בהצ"ח הרשות לשימור מורשת ישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-חינוך) לדיון בהלס"י בנושא: "נפגעים באירועי ספורט המוניים"

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 01/12/2014

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 09/04/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/03/2005 עד 18/11/2005

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 18/11/2005

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 18/11/2005

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/01/2005 עד 18/11/2005

    ועדה משותפת לדיון בהצ"ח שעניינן אנטנות סלולריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-29/12/2004 עד 18/11/2005

    ועדת משנה לנושא תכנון ופיתוח עיר הכרמל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/07/2003 עד 18/11/2005

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 18/11/2005

    לנושא ביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-27/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (חינוך - עליה) לדיון בהצ"ח הרשות לשימור מורשת ישראל

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    החינוך, התרבות והספורט

  • הכנסת ה-16 מ-29/12/2004 עד 18/11/2005

    ועדת משנה לנושא תכנון ופיתוח עיר הכרמל

קוד המקור של הנתונים