יחיאל חזן

יחיאל חזן

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לדיון בתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/07/2004 עד 17/04/2006

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-24/03/2004 עד 17/04/2006

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לכוננות וביטחון שוטף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/03/2003 עד 17/04/2006

    לתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הצ"ח המדיניות הכלכלית 2004 -היטל העסקת עובדים זרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    היטל על העסקת עובדים זרים במסגרת הצ"ח המדיניות הכל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 23/11/2005

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 24/03/2004

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים