מיכאל גורלובסקי

מיכאל גורלובסקי

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת המשנה לביטוח

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת המשנה לביטוח

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים ופנים לדיון בפרק ה' - רשויות מקומיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-24/03/2004 עד 17/04/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-24/03/2003 עד 24/03/2004

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים