עמרי שרון

עמרי שרון

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 05/01/2006

    אחריות לאומית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/11/2005

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-03/12/2003 עד 05/01/2006

    לנושא הופעת נושאי משרה ציבורית בפני ועדות הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/03/2003 עד 05/01/2006

    לתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 05/01/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 05/01/2006

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 05/01/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 05/01/2006

    לדיון בתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 05/01/2006

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 05/01/2006

    לתפיסת הביטחון ובניין צה"ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 05/01/2006

    לכוננות וביטחון שוטף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 05/01/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 05/01/2006

    השבת זכויות סוציאליות לעולים ממדינות מוצאם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/02/2003 עד 05/01/2006

    ועדת משנה לנושא השאילתות

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-20/05/2003 עד 05/01/2006

    לעניין נציב הדורות הבאים

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 05/01/2006

    לכוננות וביטחון שוטף

קוד המקור של הנתונים