אלי אפללו

אלי אפללו

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 25/01/2012

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-16/01/2006 עד 17/04/2006

    קדימה

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 16/01/2006

    אחריות לאומית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/11/2005

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-14/07/2008 עד 24/02/2009

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-30/03/2005 עד 17/04/2006

    סגן שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-08/10/2007 עד 14/07/2008

    קדימה

קוד המקור של הנתונים