יצחק לוי

יצחק לוי

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-14/06/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה-חוקה לחוק שירות נתוני אשראי, התשס"ב-2002

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/01/2008 עד 24/02/2009

    ועדה משותפת - כנסת וחוקה להצ"ח סדרי השלטון והמשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האזנות הסתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא אתר הרשב"י במירון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-13/07/2004 עד 17/04/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הכרזה על שעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הצ"ח בימ"ש לעניינים מנהליים (תיקון מס' 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הצ"ח בימ"ש לעניינים מנהליים (תיקון מס' 8)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת לערוץ 2

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-12/12/1990 עד 13/07/1992

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-12/12/1990 עד 13/07/1992

    האתיקה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי-מפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-16/05/2005 עד 17/04/2006

    ציונות לאומית דתית מתחדשת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-04/04/2005 עד 16/05/2005

    התחברות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 04/04/2005

    מפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/07/1999

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-24/03/2003 עד 10/06/2004

    ראש הממשלה

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-18/09/2002 עד 27/02/2003

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-08/04/2002 עד 18/09/2002

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 12/07/2000

    הבינוי והשיכון

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-25/02/1998 עד 06/07/1999

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-25/02/1998 עד 13/09/1998

    לענייני דתות

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 25/02/1998

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-28/01/1998 עד 25/02/1998

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 08/07/1996

    האנרגיה והתשתיות

    שר

קוד המקור של הנתונים