גילה גמליאל

גילה גמליאל

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 01/06/2015

    ועדת הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-18/06/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לאנרגיה ירוקה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לקידום זכויות האוכלוסיה הדרוזית והצ'רקסית

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לביטוח

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכלכלה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    החינוך, התרבות והספורט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 03/11/2014

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - כספים וכלכלה לדיון בפרק ט' - תקשורת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/11/2004 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 16/05/2005

    החינוך התרבות והספורט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/06/2003 עד 17/04/2006

    המדע והטכנולוגיה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לפניות הציבור

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 16/05/2005

    הכלכלה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 02/08/2004

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 16/05/2005

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 09/06/2003

    לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לאינטרנט וטכנולוגיית המידע

    חברת ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    שרה

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 19/03/2013

    סגנית שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    סגנית שר

  • הכנסת ה-18 מ-01/04/2009 עד 05/02/2013

    סגנית שר

  • הכנסת ה-16 מ-30/03/2005 עד 15/01/2006

    סגנית שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 04/08/2004

    לקידום מעמד האישה

קוד המקור של הנתונים