שאול מופז

שאול מופז

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    קדימה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-09/05/2012 עד 19/07/2012

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-09/05/2012 עד 19/07/2012

    משנה לראש הממשלה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 04/05/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 17/04/2006

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-04/11/2002 עד 17/02/2003

    שר

קוד המקור של הנתונים