דוד לוי

דוד לוי

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    למודיעין ולשירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 17/02/2003

    גשר

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 07/03/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 07/06/1999

    גשר

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-11/03/1996 עד 17/06/1996

    גשר

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 11/03/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-08/04/2002 עד 30/07/2002

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/1999 עד 04/08/2000

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 04/08/2000

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/01/1998

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 06/01/1998

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 13/07/1992

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 11/06/1990

    הבינוי והשיכון

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 22/12/1988

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 22/12/1988

    הבינוי והשיכון

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 13/08/1984

    הבינוי והשיכון

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-03/11/1981 עד 10/10/1983

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-9 מ-20/06/1977 עד 05/08/1981

    לקליטת העלייה

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-15/01/1979 עד 05/08/1981

    הבינוי והשיכון

    שר

קוד המקור של הנתונים