אלי כהן

אלי כהן

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2002 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2002 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2002 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-30/10/2002 עד 17/02/2003

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-22/02/2002 עד 17/02/2003

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים