יחיאל לסרי

יחיאל לסרי

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-07/11/2001 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-30/05/2001 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-21/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2002 עד 17/02/2003

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2002 עד 06/11/2002

    לב

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-28/03/2001 עד 06/11/2002

    מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים