נחמה רונן

נחמה רונן

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-20/03/2001 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2001 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-23/10/2001 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-05/03/2002 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2001 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-08/03/2001 עד 17/02/2003

    מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-08/03/2001 עד 17/02/2003

    מפלגת המרכז

    יו"ר סיעה

קוד המקור של הנתונים