אשר אוחנה

אשר אוחנה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 28/01/2003

    שר

קוד המקור של הנתונים