אלכסנדר לובוצקי

אלכסנדר לובוצקי

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-09/12/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/01/1997 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    הדרך השלישית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים