מרדכי (מוטי) משעני

מרדכי (מוטי) משעני

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-11/06/2002 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-11/06/2002 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-11/06/2002 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 17/02/2003

    גשר

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 17/02/2003

    גשר

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-15/02/2001 עד 07/03/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים