מוסי רז

מוסי רז

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-22/10/2017 עד 30/04/2019

    מרצ

  • הכנסת ה-15 מ-25/02/2000 עד 17/02/2003

    מרצ

קוד המקור של הנתונים