יעקב נאמן

יעקב נאמן

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-14 מ-09/07/1997 עד 18/12/1998

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 10/08/1996

    שר

קוד המקור של הנתונים