יעקב משה טולדאנו

יעקב משה טולדאנו

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-4 מ-30/12/1959 עד 04/09/1961

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-03/12/1958 עד 30/11/1959

    שר

קוד המקור של הנתונים