דוד אזולאי

דוד אזולאי

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לנושא התנהלות שב"ס ושיקום אסירים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לנושא התנהלות שב"ס ושיקום אסירים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-כלכלה) לפי חוק הליכי תכנון ובנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לכבאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לכבאות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין חופי רחצה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבטחון פנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לטיפול באתר קבר הרשב"י והילולת ל"ג בעומר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבדיקת סוגיית תכנון וסביבה במפרץ חיפה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-11/06/2014 עד 02/07/2014

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2011 עד 05/02/2013

    משותפת פנים כלכלה - הצ"ח הליכי תכנון ובנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/11/2009 עד 05/02/2013

    ו.משותפת פנים - חינוך לנושא הפיקוח על מערך ההסעות לילדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-26/07/2011 עד 05/02/2013

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/11/2009 עד 05/02/2013

    ו.משותפת פנים - חינוך לנושא הפיקוח על מערך ההסעות לילדים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-12/01/2010 עד 05/02/2013

    משותפת של ועדת הפנים והחוקה לדיון בהצעות חוק המאבק בתופעת השכרות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-12/01/2010 עד 05/02/2013

    משותפת של ועדת הפנים והחוקה לדיון בהצעות חוק המאבק בתופעת השכרות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/08/2011 עד 05/02/2013

    לפניות הציבור

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-16/05/2011 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-16/05/2011 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו התש"ן-1990

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-16/05/2011 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-26/07/2011 עד 05/02/2013

    לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/03/2012 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וקידום מעמד האישה לחוק זכויות הדייר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-13/12/2010 עד 26/07/2011

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 18/05/2011

    הפנים והגנת הסביבה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 18/05/2011

    ועדה משותפת לפנים וכלכלה לדיון בהצ"ח התכנון והבנייה התש"ע - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-15/06/2009 עד 18/05/2011

    ועדת משנה לבטחון פנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 17/11/2009

    החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה לנושא ביטול הפטור ממכרז שניתן לחברת שראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/05/2006 עד 24/02/2009

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכספים ופנים-פרק י"ג-דתות-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת פנים וכספים - אלימות אזרחים כלפי ראשי רשויות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/02/2007 עד 24/02/2009

    משותפת מדע-פנים לנושא היערכות לרעידת אדמה בישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/05/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה למעקב אחר הצ"ח הביטוח הלאומי תיקון - ביטוח אבטלה של עובד עצמאי פ/357 פ/495 פ/1774

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/05/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה ליישום חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/05/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה להסדרת עיסוק במקצועות רפואיים, פרה רפואיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/05/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה לעניין הצעת חוק ביטוח בריאות ממלכתי (תיקון מס' 41) (בריאות הנפש), התשס"ח

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה לענין הצעות חוק הסדרת העיסוק במקצועות הבר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא אתר הרשב"י במירון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לעניין בטחון פנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-29/01/2008 עד 24/02/2009

    משותפת חינוך ופנים לדין רציפות-חוק מוזיאון הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/05/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה החלטת הממשלה להפרטת המעונות הממשלתיים לאנשים עם פיגור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לענין הצ"ח העיריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/07/2008 עד 24/02/2009

    ו. משנה לנושא הצעת חוק עזרה ראשונה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-29/12/2004 עד 17/04/2006

    ועדת משנה לנושא תכנון ופיתוח עיר הכרמל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת לדיון בהצ"ח שעניינן אנטנות סלולריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/02/2005 עד 17/04/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים ופנים לדיון בפרק ה' - רשויות מקומיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 25/01/2005

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/06/2001 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 26/06/2001

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 02/05/2001

    הפנים ואיכות הסביבה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 01/01/2001

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/07/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/03/2018

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    לשירותי דת

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-03/06/2002 עד 28/01/2003

    הפנים

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 23/05/2002

    הפנים

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים