נחום לנגנטל

נחום לנגנטל

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-31/07/2000 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/11/2000 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-24/05/2001 עד 17/02/2003

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2000 עד 31/07/2000

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/07/2000

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/07/2000

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-15/07/1999 עד 17/02/2003

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים