עזר ויצמן

עזר ויצמן

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-07/10/1991 עד 03/02/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 03/02/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 22/10/1984

    יחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1989 עד 15/03/1990

    המדע, הטכנולוגיה, התרבות והספורט

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 11/06/1989

    המדע והפיתוח

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 22/12/1988

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-20/06/1977 עד 26/05/1980

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 06/08/1970

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

קוד המקור של הנתונים