יצחק נבון

יצחק נבון

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    המערך

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 18/04/1978

    המערך

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    רשימת פועלי ישראל

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-07/10/1991 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 18/04/1978

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכנסת

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 15/03/1990

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 15/03/1990

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 22/12/1988

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 22/12/1988

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-15/03/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

קוד המקור של הנתונים