מנחם פרוש

מנחם פרוש

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 28/06/1994

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    אגודת ישראל

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    אגודת ישראל

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    אגודת ישראל

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    אגודת ישראל

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 23/11/1975

    חזית דתית תורתית

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    אגודת ישראל

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    אגודת ישראל

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    אגודת ישראל

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית תורתית

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 02/11/1992

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 28/06/1994

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-17/01/1990 עד 07/05/1991

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-08/11/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-06/06/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 06/06/1989

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 30/01/1990

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 23/11/1975

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 23/11/1975

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-19/11/1990 עד 13/07/1992

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 02/12/1985

    סגן שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    העבודה והרווחה

קוד המקור של הנתונים