דוד בן-גוריון (גרין)

דוד בן-גוריון (גרין)

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 27/05/1970

    רשימה ממלכתית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    רשימת פועלי ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-5 מ-02/11/1961 עד 26/06/1963

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-5 מ-02/11/1961 עד 26/06/1963

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-4 מ-17/12/1959 עד 02/11/1961

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-4 מ-10/05/1960 עד 03/08/1960

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-07/01/1958 עד 17/12/1959

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-3 מ-03/11/1955 עד 07/01/1958

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-2 מ-29/06/1955 עד 03/11/1955

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-21/02/1955 עד 29/06/1955

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-24/12/1952 עד 26/01/1954

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-2 מ-24/12/1952 עד 26/01/1954

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-08/10/1951 עד 24/12/1952

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-2 מ-08/10/1951 עד 24/12/1952

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-14/08/1952 עד 22/12/1952

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-01/11/1950 עד 08/10/1951

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-2 מ-01/11/1950 עד 08/10/1951

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-1 מ-10/03/1949 עד 01/11/1950

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-1 מ-10/03/1949 עד 01/11/1950

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

קוד המקור של הנתונים