יגאל אלון (פייקוביץ)

יגאל אלון (פייקוביץ)

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 29/08/1980

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 01/11/1960

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 25/10/1960

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 29/02/1980

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 25/10/1960

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 20/06/1977

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 16/01/1976

    ראש הממשלה

    מ"מ ראש הממשלה

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 10/03/1974

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 10/03/1974

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/03/1969

    העבודה

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-22/12/1964 עד 12/01/1966

    העבודה

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-26/06/1963 עד 22/12/1964

    העבודה

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-02/11/1961 עד 26/06/1963

    העבודה

    שר

קוד המקור של הנתונים